Reference

Recenze od klientů

Během své 25leté masérské a léčitelské praxe jsem po celé ČR ( od Ústí n/L po Rožnov p/R ) energeticky nabil, podpořil, opravil a odblokoval přes 4 tis. klientů, a reference byly předávány ústní formou. Doba „covidová“ přenesla zásadně komunikaci hlavně do IT prostoru, v kterém se učím teprve trochu orientovat, a proto pro první kontaktní komunikaci volte prosím email nebo krátkou písemnou SMS zprávu, na kterou reaguji obvykle do dvou pracovních dnů. Děkuji za pochopení.
"Dobrý den, jmenuji se Tereza. Na pana Vrška jsem dostala kontakt od kamarádky. Hodně mi pomohl, vyslechl co mě trápí, doporučil mi co vyzkoušet. Člověk musí v sobě objevit vnitřní sílu a on vás k ní navede. Dělá to od srdce a má zlaté ruce. Mohu jen doporučit."
Tereza H.
Jsem ráda, že jedním z mých prvních učitelů byl zrovna Míra, protože mi ukázal, že masírování není jen o kostech a svalech, ale že je to všechno daleko víc barevnější, že 'masírovat' můžeme i duchovní část našeho těla, můžeme si pohrát s numerologií a psychologií a že je fajn myslet určitě i na dobré vyživení celého člověka. Oceňuji Mírovu všestrannost, poradí si s velkým kusem chlapa a umí pěkně promlouvá i k dětem. Navštívila jsem masérské kurzy, prošla osobní konzultací a mohu vřele doporučit!
Lucie Š.
Přejít nahoru